ТОВ «ХФП« Здоров'я народу » створено в 2007 році. Підприємство є єдиним в Україні, яке випускає наркотичні анальгетики у формі ін'єкційних розчинів. Поряд з наркотичними анальгетиками впроваджені препарати різних фармакологічних груп: нейролептики, препарати для місцевої анестезії, анальгетики центрального дії, засоби, які використовуються в кардіології та ангіології, протикашльові засоби, засоби які впливають на систему травлення та метаболізм, антагоністи опіоїдних анальгетиків. Розробка і впровадження останніх стала важливим кроком у вирішенні соціальної проблеми лікування наркоманії і алкоголізму.

Попередник ТОВ «ХФП« Здоров'я народу » - ХДФП « Здоров'я народу » засновано в 1995 році шляхом розділу найбільшого фармацевтичного заводу України « здоров'я трудящим » на два самостійних підприємства - ТОВ « Фармацевтична фірма «Здоров'я» та ХДФП «Здоров'я народу».

З 1995 по 1999 роки було впроваджено виробництво ампульних препаратів, розробка яких стала найважливішим кроком у вирішенні медико-соціальної проблеми з надання допомоги пацієнтам з гострим і хронічним больовим симптомокомплексом, лікуванні наркоманії і алкоголізму, психічних і неврологічних захворювань.

З 2003 року підприємство розпочало випуск нових лікарських препаратів в таблетках і капсулах, впроваджена лінія з виробництва сиропів. У 2006 році розпочато виробництво нових препаратів - таблеток Кодетерп і Пентасед, а також сиропів Біофлоракс і Кодефемол.

У 2006 році ХДФП «Здоров'я народу» за даними Держкомстату України входить в ТОП-20 виробників України, ТОП-10 експортерів лікарських препаратів в країни СНД.

Харківське фармацевтичне підприємство «Здоров'я народу» прагне бути підприємством високого рівня сервісного обслуговування покупців, як оптової ланки, так і кінцевого - роздрібного. На підприємстві впроваджена, сертифікована і функціонує інтегрована система менеджменту відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 (система менеджменту якості), ISO 14001 (система екологічного менеджменту).

У плани підприємства входить активне впровадження інноваційних та сучасних технологій, що забезпечують відповідність виробництва стандартам GMP, робота щодо поліпшення сервісу, розробка і впровадження нових лікарських засобів за такими терапевтичними групами: психотропні та протисудомні препарати; анальгетики, препарати застосовуються для замісної терапії, комбіновані препарати.

Стратегія підприємства спрямована на зміцнення позицій у виробничому секторі - збільшення обсягів продукції, що випускається і підтвердження репутації виробника препаратів високої якості.